| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
|---|---|
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | hliník |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 815 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 7 ks |
| Nehořlavost: | ano |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 505 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE JOI 870/CL1
Nehořlavá verze židle JOI 870.

