| Farbe: | Bílá, černá, modrá, červená, béžová |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,6 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliník |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 15 ks |
| Oberflächenbehandlung: | broušený hliník nebo barva |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 530 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
KOI-BOOKI 370
Plastová židle KOI-BOOKI 370.






