| Barva: | Bílá, černá, modrá, červená, béžová |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,6 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | hliník |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 15 ks |
| Povrchová úprava: | broušený hliník nebo barva |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 530 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE KOI-BOOKI 370
Plastová židle KOI-BOOKI 370.






