| Color: | Bílá, černá, modrá, červená, béžová |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,6 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 15 ks |
| Finishes frame: | broušený hliník nebo barva |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 530 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
KOI-BOOKI 370
Plastová židle KOI-BOOKI 370.






