| Farbe: | slonová kost a bílá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,2 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Rahmen / Gestell: | chrom, satin |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Sitzhöhe: | 650 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Breite: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1102
Barová židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |

