| Barva: | slonová kost a bílá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,2 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | chrom, satin |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Výška sedáku od země: | 650 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Sedák: | plast |
| Šířka: | 460 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1102
Barová židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |

