| Color: | slonová kost a bílá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,2 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | chrom, satin |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Seat height: | 650 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1102
Barová židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |

