| Farbe: | slonová kost, bílá |
|---|---|
| Rohrdurchmesser: | 16 |
| Hmotnost kg: | 6,6 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, matný chrom |
| Breite: | 510mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1116
Barová židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |


