| Barva: | slonová kost, bílá |
|---|---|
| Průměr trubky: | 16 |
| Hmotnost kg: | 6,6 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 770 mm |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, matný chrom |
| Šířka: | 510mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1116
Barová židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |


