| Color: | slonová kost, bílá |
|---|---|
| Tube diameter: | 16 |
| Hmotnost kg: | 6,6 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 770 mm |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Finishes frame: | chrom, matný chrom |
| Width: | 510mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1116
Barová židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |


