| Farbe: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,2 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 860 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, matný chrom, stříbrná barva, broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | technopolymer |
| Durchmesser Beine: | 16 mm |
| Breite: | 480 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1151
Židle KUADRA 1151 s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




