| Color: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,2 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 860 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Finishes frame: | chrom, matný chrom, stříbrná barva, broušená ocel |
| Material of seat: | technopolymer |
| Diameter of Legs: | 16 mm |
| Width: | 480 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1151
Židle KUADRA 1151 s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




