| Barva: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,2 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 530 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 860 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, matný chrom, stříbrná barva, broušená ocel |
| Sedák: | technopolymer |
| Průměr nohy: | 16 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Kuadra 1151
Židle KUADRA 1151 s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




