| Farbe: | wenge, černá, ebano, zebrano, bělený dub |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 545 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, matný chrom |
| Material Rückenlehne: | dýhovaná dubová překližka |
| Breite: | 510 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1336
Barová židle s dýhovanou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





