| Color: | wenge, černá, ebano, zebrano, bělený dub |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 545 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 770 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Finishes frame: | chrom, matný chrom |
| Material of seat: | dýhovaná dubová překližka |
| Width: | 510 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1336
Barová židle s dýhovanou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





