| Barva: | wenge, černá, ebano, zebrano, bělený dub |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 545 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 770 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, matný chrom |
| Sedák: | dýhovaná dubová překližka |
| Šířka: | 510 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1336
Barová židle s dýhovanou skořepinou a ocelovou kostrou.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |





