| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Durchmesser der Basis: | 450 mm |
| Gewicht: | 19 kg |
| Tragkraft: | 100 kg |
| Rahmen: | ocel, bukový masiv |
| Sitzhöhe vom Boden: | 780-800 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Nutzung: | interiér |
| Polsterung: | látka, koženka, kůže |
| Ausführungen: | černá, chrom, broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Sitzbreite: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Lotus 4416_FA
Barová židle Lotus 4416_FA s nohou z masivu a možností výběru ze dvou typů sedáků.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |
