| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Průměr základny: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel, bukový masiv |
| Výška sedáku od země: | 780-800 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | černá, chrom, broušená ocel |
| Sedák: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Lotus 4416_FA
Barová židle Lotus 4416_FA s nohou z masivu a možností výběru ze dvou typů sedáků.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |
