| Colour: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Diameter of base: | 450 mm |
| Weight: | 19 kg |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Frame: | ocel, bukový masiv |
| Seat height from ground: | 780-800 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Utilization: | interiér |
| Upholstery: | látka, koženka, kůže |
| Finish: | černá, chrom, broušená ocel |
| Material of seat: | čalouněný |
| Width of seat: | 325 mm |
| Availability: | For Order |
Lotus 4416_FA
Barová židle Lotus 4416_FA s nohou z masivu a možností výběru ze dvou typů sedáků.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
