| Material: | Polyethylen |
|---|---|
| Dessin: | Lze doplnit o podsvícení a deskami na police |
| Farbe: | Bílá opálová |
| Höhe: | 1010 mm |
| Tiefe: | 800 mm |
| Nutzung: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Falten: | Dvojitý pětiúhelníkový tvar,možno libovolně kombin |
| Ausführungen: | Odolná proti poškrábání |
| Produktart: | Modulární barový pult |
| Breite: | 1600 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Modulare bar ICEBERG
Plastový modulární bar ICEBERG. Dostupný také ve svítící verzi.
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |






