| Material: | Polyethylen |
|---|---|
| Design: | Lze doplnit o podsvícení a deskami na police |
| Colour: | Bílá opálová |
| Height: | 1010 mm |
| Depth: | 800 mm |
| Utilization: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Foldable: | Dvojitý pětiúhelníkový tvar,možno libovolně kombin |
| Finish: | Odolná proti poškrábání |
| Type of product: | Modulární barový pult |
| Width: | 1600 mm |
| Availability: | For Order |
Modular bar ICEBERG
Plastový modulární bar ICEBERG. Dostupný také ve svítící verzi.
Unfortunately there is no product description.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |






