| Materiálové provedení: | Polyethylen |
|---|---|
| Dezén: | Lze doplnit o podsvícení a deskami na police |
| Barva: | Bílá opálová |
| Výška: | 1010 mm |
| Hloubka: | 800 mm |
| Určení: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Skládací provedení: | Dvojitý pětiúhelníkový tvar,možno libovolně kombin |
| Povrchová úprava: | Odolná proti poškrábání |
| Druh výrobku: | Modulární barový pult |
| Šířka: | 1600 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Modulární bar ICEBERG
Plastový modulární bar ICEBERG. Dostupný také ve svítící verzi.
Bohužel produkt nemá žádný popis.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |






