| Farbe: | bílá, oranžová, červená, tmavě modrá, zelená, čern |
|---|---|
| Gewicht: | 6,5 kg nebo 7,3 kg |
| Tragkraft: | 100 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen: | hliník |
| Sitzhöhe vom Boden: | 650 mm nebo 800 mm |
| Sitzlehne Höhe vom Boden: | 950 mm nebo 1100 mm |
| Nutzung: | interiér |
| Stapelbar: | u modelu 650 - 4 ks |
| Ausführungen: | chrom, barva |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Breite: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Mr Alù
Hliníková barová židle s plastovým sedákem a opěrákem. V nabídce je 6 barev.Kostra židle je hliníková v úpravě chrom, popř.barvě.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |










