| Barva: | bílá, oranžová, červená, tmavě modrá, zelená, čern |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg nebo 7,3 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 530 mm |
| Kostra / rám: | hliník |
| Výška sedáku od země: | 650 mm nebo 800 mm |
| Výška opěradla od země: | 950 mm nebo 1100 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | u modelu 650 - 4 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, barva |
| Sedák: | plast |
| Šířka: | 460 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Mr Alù
Hliníková barová židle s plastovým sedákem a opěrákem. V nabídce je 6 barev.Kostra židle je hliníková v úpravě chrom, popř.barvě.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |










