| Colour: | bílá, oranžová, červená, tmavě modrá, zelená, čern |
|---|---|
| Weight: | 6,5 kg nebo 7,3 kg |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height from ground: | 650 mm nebo 800 mm |
| Seatback height from ground: | 950 mm nebo 1100 mm |
| Utilization: | interiér |
| Stackable: | u modelu 650 - 4 ks |
| Finish: | chrom, barva |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | For Order |
Mr Alú
Hliníková barová židle s plastovým sedákem a opěrákem. V nabídce je 6 barev.Kostra židle je hliníková v úpravě chrom, popř.barvě.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |










