| Farbe: | bílá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
|---|---|
| Gewicht: | 5,6 kg |
| Tragkraft: | 120 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen: | hliník |
| Sitzhöhe vom Boden: | 450 mm |
| Sitzlehne Höhe vom Boden: | 800 mm |
| Nutzung: | interiér, exteriér |
| Stapelbar: | 5 ks |
| Ausführungen: | chrom, stříbrná barva |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 580 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Mrs Alú
Hliníková židle s područkami, plastovým sedákem a opěrákem.





