| Barva: | bílá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,6 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 530 mm |
| Kostra / rám: | hliník |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, stříbrná barva |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 580 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ŽIDLE Mrs Alú
Hliníková židle s područkami, plastovým sedákem a opěrákem.





