| Colour: | bílá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
|---|---|
| Weight: | 5,6 kg |
| Maximum Load: | 120 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 800 mm |
| Utilization: | interiér, exteriér |
| Stackable: | 5 ks |
| Finish: | chrom, stříbrná barva |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 580 mm |
| Availability: | For Order |
Mrs Alú
Hliníková židle s područkami, plastovým sedákem a opěrákem.





