| Farbe: | bílá, černá, červená, oranžová, béžová, šedá/antra |
|---|---|
| Gewicht: | 7,5 |
| Dimension der Tischplatte: | šířka 440 mm, hloubka 570 |
| Tragkraft: | 100 kg |
| Tiefe: | 570 mm |
| Rahmen: | chrom, v barvě plastu(neplatí u antracitové barvy) |
| Sitzhöhe vom Boden: | 750 mm |
| Sitzlehne Höhe vom Boden: | 1095 mm |
| Nutzung: | interiér |
| Breite: | 440 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Mya 716
Barová židle Mya 716 s plastovým sedákem a opěrákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |

