| Colour: | bílá, černá, červená, oranžová, béžová, šedá/antra |
|---|---|
| Weight: | 7,5 |
| Dimension of table top: | šířka 440 mm, hloubka 570 |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 570 mm |
| Frame: | chrom, v barvě plastu(neplatí u antracitové barvy) |
| Seat height from ground: | 750 mm |
| Seatback height from ground: | 1095 mm |
| Utilization: | interiér |
| Width: | 440 mm |
| Availability: | For Order |
Mya 716
Barová židle Mya 716 s plastovým sedákem a opěrákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |

