| Barva: | bílá, černá, červená, oranžová, béžová, šedá/antra |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,5 |
| Rozměr stolové desky: | šířka 440 mm, hloubka 570 |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 570 mm |
| Kostra / rám: | chrom, v barvě plastu(neplatí u antracitové barvy) |
| Výška sedáku od země: | 750 mm |
| Výška opěradla od země: | 1095 mm |
| Určení: | interiér |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Mya 716
Barová židle Mya 716 s plastovým sedákem a opěrákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |

