| Farbe: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Höhe: | 40 mm |
| Hmotnost kg: | 0,3 kg |
| Tiefe: | 430 mm |
| Material Rückenlehne: | látka |
| Breite: | 450 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Plus 630.3
Čalouněný sedák Plus 630.3 ke plastovému křeslu Plus 630.
