| Barva: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnost kg: | 0,3 kg |
| Hloubka: | 430 mm |
| Sedák: | látka |
| Šířka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Plus 630.3
Čalouněný sedák Plus 630.3 ke plastovému křeslu Plus 630.
Čalouněný sedák Plus 630.3 ke plastovému křeslu Plus 630.
| Barva: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnost kg: | 0,3 kg |
| Hloubka: | 430 mm |
| Sedák: | látka |
| Šířka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |