| Color: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Height: | 40 mm |
| Hmotnost kg: | 0,3 kg |
| Depth: | 430 mm |
| Material of seat: | látka |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Plus 630.3
Čalouněný sedák Plus 630.3 ke plastovému křeslu Plus 630.
Čalouněný sedák Plus 630.3 ke plastovému křeslu Plus 630.
| Color: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Height: | 40 mm |
| Hmotnost kg: | 0,3 kg |
| Depth: | 430 mm |
| Material of seat: | látka |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |