| Materialbeschreibung: | polypropylen |
|---|---|
| Farbe: | bílá, antracitová, bílá káva, hnědá, zelená, červe |
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 590 mm |
| Sitzhöhe: | 455 mm |
| Výška opěradla od země: | 805 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 12 ks |
| Čalounění: | Plus 630.3 - není součást křesla |
| Breite: | 655 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
PLUS 630
Celoplastové křeslo Plus 630.






