| Material Specification: | polypropylen |
|---|---|
| Color: | bílá, antracitová, bílá káva, hnědá, zelená, červe |
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 590 mm |
| Seat height: | 455 mm |
| Výška opěradla od země: | 805 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 12 ks |
| Čalounění: | Plus 630.3 - není součást křesla |
| Width: | 655 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
PLUS 630
Celoplastové křeslo Plus 630.






