| Materiálové provedení: | polypropylen |
|---|---|
| Barva: | bílá, antracitová, bílá káva, hnědá, zelená, červe |
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 590 mm |
| Výška sedáku od země: | 455 mm |
| Výška opěradla od země: | 805 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 12 ks |
| Čalounění: | Plus 630.3 - není součást křesla |
| Šířka: | 655 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE PLUS 630
Celoplastové křeslo Plus 630.






