| Farbe: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Höhe: | 60 mm |
| Hmotnost kg: | 0,5 kg |
| Tiefe: | 515 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Material Rückenlehne: | látka |
| Breite: | 580 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Plus Air 631.3
Čalouněný sedák Plus Air 631.3 k plastovému křeslu Plus Air 631.
