| Barva: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Výška: | 60 mm |
| Hmotnost kg: | 0,5 kg |
| Hloubka: | 515 mm |
| Určení: | interiér |
| Sedák: | látka |
| Šířka: | 580 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE PLUS AIR 631.3
Čalouněný sedák Plus Air 631.3 k plastovému křeslu Plus Air 631.
