| Color: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Height: | 60 mm |
| Hmotnost kg: | 0,5 kg |
| Depth: | 515 mm |
| Purpose: | interiér |
| Material of seat: | látka |
| Width: | 580 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Plus Air 631.3
Čalouněný sedák Plus Air 631.3 k plastovému křeslu Plus Air 631.
