| Materialbeschreibung: | polyethylen |
|---|---|
| Farbe: | červená, antracitová, bílá |
| Hmotnost kg: | 10 |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 725 mm |
| Rahmen / Gestell: | plast |
| Sitzhöhe: | 400 mm |
| Výška opěradla od země: | 750 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Čalounění: | sedák Plus 631.3 - není součást křesla |
| Breite: | 780 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
PLUS AIR 631
Celoplastové lounge křeslo Plus Air 630.


