| Materiálové provedení: | polyethylen |
|---|---|
| Barva: | červená, antracitová, bílá |
| Hmotnost kg: | 10 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 725 mm |
| Kostra / rám: | plast |
| Výška sedáku od země: | 400 mm |
| Výška opěradla od země: | 750 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Čalounění: | sedák Plus 631.3 - není součást křesla |
| Šířka: | 780 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE PLUS AIR 631
Celoplastové lounge křeslo Plus Air 630.


