| Material Specification: | polyethylen |
|---|---|
| Color: | červená, antracitová, bílá |
| Hmotnost kg: | 10 |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 725 mm |
| Frame: | plast |
| Seat height: | 400 mm |
| Výška opěradla od země: | 750 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Čalounění: | sedák Plus 631.3 - není součást křesla |
| Width: | 780 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
PLUS AIR 631
Celoplastové lounge křeslo Plus Air 630.


