| Farbe: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Höhe: | 600 mm |
| Gewicht: | 1 kg |
| Tiefe: | 515 mm |
| Nutzung: | interiér |
| Material Rückenlehne: | látka |
| Breite: | 1220 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
PLUS AIR 636.3
Čalouněný sedák do plastové sedačky PLUS AIR 636.
Čalouněný sedák do plastové sedačky PLUS AIR 636.
| Farbe: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Höhe: | 600 mm |
| Gewicht: | 1 kg |
| Tiefe: | 515 mm |
| Nutzung: | interiér |
| Material Rückenlehne: | látka |
| Breite: | 1220 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |