| Colour: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Height: | 600 mm |
| Weight: | 1 kg |
| Depth: | 515 mm |
| Utilization: | interiér |
| Material of seat: | látka |
| Width: | 1220 mm |
| Availability: | For Order |
PLUS AIR 636.3
Čalouněný sedák do plastové sedačky PLUS AIR 636.
Čalouněný sedák do plastové sedačky PLUS AIR 636.
| Colour: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Height: | 600 mm |
| Weight: | 1 kg |
| Depth: | 515 mm |
| Utilization: | interiér |
| Material of seat: | látka |
| Width: | 1220 mm |
| Availability: | For Order |