| Barva: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Výška: | 600 mm |
| Hmotnost kg: | 1 kg |
| Hloubka: | 515 mm |
| Určení: | interiér |
| Sedák: | látka |
| Šířka: | 1220 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ČALOUNĚNÝ SEDÁK AIR 636.3
Čalouněný sedák do plastové sedačky PLUS AIR 636.
Čalouněný sedák do plastové sedačky PLUS AIR 636.
| Barva: | oranžová, žlutá, modrá, béžová, hnědá |
|---|---|
| Výška: | 600 mm |
| Hmotnost kg: | 1 kg |
| Hloubka: | 515 mm |
| Určení: | interiér |
| Sedák: | látka |
| Šířka: | 1220 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |