| Materialbeschreibung: | polyethylen |
|---|---|
| Farbe: | červená, bílá a antracitová |
| Höhe: | 750 mm |
| Hmotnost kg: | 24 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 740 mm |
| Sitzhöhe: | 400 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Čalounění: | sedák Plus 636.3 - není součást křesla |
| Breite: | 1425 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
PLUS AIR 636
Celoplastová pohovka PLUS AIR 636.




