| Materiálové provedení: | polyethylen |
|---|---|
| Barva: | červená, bílá a antracitová |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnost kg: | 24 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 740 mm |
| Výška sedáku od země: | 400 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Čalounění: | sedák Plus 636.3 - není součást křesla |
| Šířka: | 1425 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE PLUS AIR 636
Celoplastová pohovka PLUS AIR 636.




