| Material Specification: | polyethylen |
|---|---|
| Color: | červená, bílá a antracitová |
| Height: | 750 mm |
| Hmotnost kg: | 24 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 740 mm |
| Seat height: | 400 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Čalounění: | sedák Plus 636.3 - není součást křesla |
| Width: | 1425 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
PLUS AIR 636
Celoplastová pohovka PLUS AIR 636.




