| Materialbeschreibung: | Ocelová konstrukce |
|---|---|
| Höhe: | 820 mm |
| Hmotnost kg: | 9,5 kg |
| Tiefe: | 590 mm |
| Rahmen / Gestell: | Tlakově lité hliníkové nohy v provedení - matný br |
| Sitzhöhe: | 465 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Material Rückenlehne: | Kůže nebo nehořlavá textílie |
| Breite: | 585 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
POLSTERSTUHL ESTER 690
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.




